...

Trener personalny kraków

Jeśli szukasz trenera personalnego w Krakowie lub trenera do współpracy online to niewątpliwie świetnie trafiłeś!
Gwarantuję Ci, że stosując się do moich zaleceń, razem zbudujemy Twoją wymarzoną sylwetkę.

Trener personalny Kraków Mateusz wasita

ELITE TRAINER MASTER CLASS – SPECJALISTA DS.KSZTAŁTOWANIA SYLWETKI

Ocena(32):
5/5

Wybierając mnie, masz pewność, że współpracujesz z zawodowcem który bezsprzecznie wie co mówi. Jestem trenerem z licznymi prestiżowymi certyfikatami, szkoleniami oraz kursami z zakresu nowoczesnych metod treningowych, systemów odżywiania oraz metod modelowania sylwetki. Oprócz teorii jestem praktykiem, który w ciągu 8 lat naturalnie zbudował ponad 20 kilogramów suchej masy mięśniowej. Jako trener personalny, stworzę dla Ciebie spersonalizowany plan działania obejmujący trening, doradztwo żywieniowe oraz wsparcie mentalne. Podsumowując współpraca z profesjonalnym trenerem personalnym to gwarancja Twojego sukcesu! 

Wiedza

Swoją wiedzę czerpię z najnowszych opracowań naukowych dzięki których nieustannie polepszam swój warsztat jako trener personalny.

Trening

Mądry trening to podstawa. Trenując ze mną masz gwarancję, że każdy Twój trening będzie maksymalnie skuteczny oraz bezpieczny.

Doświadczenie

Dzięki 8 lat doświadczenia w branży fitness oraz budowaniu sylwetki doskonale wiem jak w praktyce osiągać długotrwałe efekty.

Efekty

Dla mnie w pracy trenera najbardziej ilczą się realne efekty sylwetkowe oraz polepszenie samooceny moich klientów.

Co oferuję jako trener personalny?

Jako doświadczony i w pełni w pełni zaangażowany w swoją pracę trener personalny oferuję swoim klientom kompleksową pomoc w tematach treningu, diety oraz zdrowego stylu życia. Zainteresowane osoby w ramach współpracy mogą liczyć na:

  • skuteczną zmianę sylwetki według ustalonych celów,
  • dbałość o poprawną technikę wykonywania ćwiczeń zgodnie z biomechaniką ruchu, 
  • konsultacje związane z dietą, suplementacją oraz treningiem,
  • indywidualnie ułożony plan dietetyczny
  • przygotowanie skutecznego planu treningowego,
  • efektywną i bezpieczną redukcję tkanki tłuszczowej,
  • solidną oraz trwałą rozbudowę masy mięśniowej,
  • optymalne modelowanie sylwetki pod kątem wskazanych proporcji ciała,
  • wzmocnienie zdolności siłowych oraz wydolnościowych ciała,
  • niwelowanie wad postawy poprzez dedykowany zestawy ćwiczeń,

Swoje wsparcie kieruję w szczególności dla osób mających kłopot z samodzielną motywacją do systematycznych treningów, prowadzącym siedzący tryb życia, chcącym zrzucić zbędne kilogramy bądź zbudować pokaźną muskulaturę.

zmiana sylwetki?

Zacznijmy pracę nad Twoją sylwetką!

Czego możesz się spodziewać?

Jako trener personalny podchodzę do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem oraz pasją dlatego moje podejście jest bardzo indywidualne. Przez lata doświadczenia udało mi się zbudować naturalnie ponad 20 kilogramów masy mięśniowej oraz na własnej skórze przekonałem się co istotnie działa a co nie. Dlatego w pracy jako trener personalny moja wiedza teoretyczna poparta jest praktyką. Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana współpracą to zapraszam do kontaktu.

Treningi personalne dla mężczyzn

Ocena(14):
5/5

Trening personalny z certyfikowanym trenerem, niewątpliwie zaprowadzi Ciebie prosto do wymarzonej sylwetki. Przekonaj się jak trening personalny szybko i skutecznie zmieni Twoje mięśnie!

Ocena (17):
5/5

Smukła kobieca sylwetka, poprawa kondycji czy rozbudowa wybranej grupy mięśniowej? Przekonaj się, że trening dopasowany do Twoich potrzeb niewątpliwie zmieni Ciebie oraz Twoją sylwetkę na lata!

Ocena (9):
5/5

Nie wiesz, jak skutecznie ćwiczyć na siłowni? Jaka dieta, system odżywiania czy nawyki żywieniowe są poprawne i pozwolą Ci osiągnąć efekty? Ustalmy cel i zacznij zmianę sylwetki już dziś!

Jak wygląda współpraca ?

ELITE TRAINER MASTER CLASS – MATEUSZ WASITA 

Jako trener personalny, zaprojektuję całą metamorfozę Twojej sylwetki. Ułożę plan dietetyczny oraz treningowy a następnie będę towarzyszył Ci przez wszystkie etapy realizacji. Możemy współpracować stacjonarnie w Krakowie lub online. Współpraca stacjonarna daję nam dodatkową możliwość trenowania w trakcie treningów personalnych oraz konsultacji na żywo. Niezależnie jaką formę współpracy wybierzesz, do każdej osoby podchodzę indywidualnie i plany  dostosowane są do Twoich personalnych potrzeb i realizują określone przez Ciebie cel.

Wywiad
Ustalamy cel i plan działania

Skontaktuj się ze mną, opowiedz mi o sobie. Przygotuję dopasowany do Twoich celów i oczekiwań plan treningowy i dietetyczny.

Trening
Czas na działanie

Dopasowany i skuteczny plan to podstawa. Realizacja założeń pod okiem profesjonalisty to gwarancja sukcesu i motywacji!

Efekt
Jesteś lepszą wersją siebie

Dzięki współpracy ze mną przekonasz się, że osiągnięcie maksymalnych rezultatów jest możliwe w naprawdę krótkim czasie!

Trener personalny kraków & trener online
Razem osiągniemy twoje cele sylwetkowe.

Dzięki tysiącom godzin spędzonych na treningach oraz setkach godzin poświęconych na edukację,  skutecznie pomagam ludziom spełniać swoje cele sylwetkowe. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorem siłowni, trenerem przygotowania motorycznego oraz specjalistą do spraw żywienia. Od 7 roku życia jestem związany ze sportem. Trenowałem sporty zespołowe oraz indywidualne takie jak : piłka nożna (MKS Krakus Kraków, Hutnik Kraków, KS Cracovia Kraków),  mma, koszykówka, siatkówka oraz boks. Od 8 lat związany jestem z branżą fitness, trenuję na siłowni oraz nieustannie pogłębiam swoje kompetencję. Pracuję stacjonarnie (trener personalny kraków) oraz online (trener personalny online). 

trener personalny krakow

Trener personalny kraków

Tysiące godzin spędzone na treningach, hektolitry potu wylane na realizacji planów od trenerów personalnych, setki godzin poświęcone na edukację. Dzięki doświadczeniu i obszernej specjalistycznej wiedzy, skutecznie realizuję cele sylwetkowe moich klientów – dając im gwarancję sukcesu a efekty sylwetkowe istotnie motywują ich do ciągłego rozwoju i niewątpliwie poprawiają ich satysfakcję z życia! Jeśli szukasz profesjonalnego trenera oraz osobę która skutecznie zmieni Twoją sylwetkę to zapraszam do kontaktu!

trener personalny online

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, z pewnością wiem jak uzyskać najlepsze rezultaty sylwetkowe. Jako trener personalny dostarczam Ci skuteczne plany treningowe oraz żywieniowe. Przede wszystkim indywidualne podejście, w trakcie współpracy online pozwala na dostarczenie Twojemu organizmowi wszystkich składników odżywczych oraz odpowiednich bodźców treningowych, które istotnie wpłyną na osiągnięcie celu, które sobie wyznaczyłeś. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z trenerem personalnym to niewątpliwie sprawdź moją ofertę!

zdjęcie pokazuje trener personalny
pracuję jako trener personalny kraków mateusz wasita

naturalny kulturysta

Jako trener personalny pomagam głównie osobą istotnie nie związany ze sportem zawodowym. Jako naturalny zawodnik sportów sylwetkowych udało mi się zbudować ponad 20 kg masy mięśniowej. Bez wątpienia jestem przeciwnikiem stosowania środków dopingujących przez amatorów i jako trener oraz zawodnik jestem przykładem, że wiedza plus ciężka praca istotnie pozwala na zbudowanie solidnej, naturalnej masy mięśniowej.

Mateusz wasita Trener personalny kraków - gdzie prowadzę treningi?

Treningi personalne prowadzę w Krakowie, na siłowni Fitness Platinium® XXL przy Alei Pokoju 16  to z pewnością jeden z największy klubów fitness w Krakowie. Klub wyposażony jest w kilkanaście stref do treningu oraz specjalną strefę treningu personalnego co istotnie zapewnia pełen komfort trenowania. 

Klub jest położony blisko centrum miasta. Do dyspozycji jest bezpłatny parking (3 godziny darmowe) znajdujący się przed samym wejściem. 

Fitness Platinium – Kraków

miejsce gdzie prowadzę treningi perosnalne kraków
siłownia aleja pokoju 16 gdzie jest trener personalny kraków
siłownia aleja pokoju 16 gdzie prowadzi treningi trener personalny kraków
Shopping Cart
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.